Jeśli nie odpowiadasz na pytania, możesz skontaktować się z nami:

Aby mieć widoczność satelity potrzebny jest wyraźny widok na południowe niebo. Ustawienie anteny może się różnić w zależności od szerokości geograficznej. Budynek musi mieć ścianę od południowej strony aby można było zainstalować antenę. Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej.

Aby zmienić taryfę, wystarczy zadzwonić do nas pod numer telefonu 22 306 50 02. Zmiana taryfy nie pociąga za sobą żadnych dodatkowych kosztów.  Skontaktuj się z nami i pomożemy Ci w dokonaniu zmiany!

Możesz zadzwonić do nas pod numer telefonu 22 306 50 02 lub przesłać nam przez Internet wniosek o anulowanie usługi, na podstawie którego rozwiążemy umowę.

Oferujemy prędkość wynoszącą maksymalnie 50 Mb/s, która uzależniona jest od szeregu czynników. Między innymi zależy ona od liczby użytkowników korzystających w danym czasie z usługi na tym samym obszarze.

Nasza oferta nie przewiduje usług w tym zakresie, ale możesz założyć darmowe konto poczty elektronicznej na platformie Gmail lub Hotmail.

Tak, dwa spośród oferowanych przez nas produktów zawierają nawet wbudowany moduł WiFi: SAT 25 i SAT 50.

Mimo że teoretycznie istnieje możliwość grania online, w niektórych przypadkach może się to okazać kłopotliwe. Nie jest zalecane korzystanie z gier online typu FPS ze względu na opóźnienie transmisji danych i wydłużenie czasu odpowiedzi, wynikające z odległości od satelity.

W przypadku niektórych usług internetowych konsoli PlayStation lub Xbox mogą istnieć ograniczenia ze względu na tzw. strict NAT.

Tak, nasze usługi są dostępne w wielu krajach na całym świecie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Mamy lepsze rozwiązanie! Całkowicie bezpłatnie wyślemy do Ciebie profesjonalnego instalatora.

Nie, nie ma takiej potrzeby. Dostęp do szybkiego internetu satelitarnego umożliwia Ci komunikowanie się za pomocą telefonów IP.

Aby mieć widoczność satelity potrzebny jest wyraźny widok na południowe niebo. Ustawienie anteny może się różnić w zależności od szerokości geograficznej. Budynek musi mieć ścianę od południowej strony aby można było zainstalować antenę. Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej.

Jeśli są Państwo zadowoleni z naszych usług i chcieliby zabrać Viasat Internet do nowego domu, możemy to zorganizować. Wystarczy do nas zadzwonić i porozmawiać z jednym z naszych agentów.

Wszystko, czego potrzebujesz, dostarczymy Ci po wykupieniu usługi. Zestaw obejmuje antenę satelitarną, modem, wsporniki montażowe i okablowanie.

Istnieje możliwość wykupienia usługi online lub telefonicznie. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszymi ofertami.

Czas reakcji naszego satelity wynosi od 600 do 700 milisekund. Gdy sygnał jest wysyłany do satelity, a następnie wraca na ziemię, występuje pewne opóźnienie. Z tego powodu, jeśli zamierzasz korzystać z naszych usług w zakresie gier online i innych usług gdzie opóźnienie może mieć znaczenie, skontaktuj się z naszymi agentami, aby omówić dostępne opcje!

Tak, pogoda może wpływać na jakość sygnału, w związku z czym istotne jest prawidłowe ustawienie anteny satelitarnej, zapewniające możliwie najmocniejszy sygnał. Dzięki temu, nawet przy niesprzyjających warunkach meteorologicznych, straty sygnału będą minimalne.

Tak, Router WiFi jest dostępny we wszystkich planach taryfowych.

W przypadku prywatnych subskrypcji, ruch sieciowy pochodzący spoza sieci użytkownika jest blokowany przez centralną zaporę sieciową dostawcy. Uniemożliwia to także korzystanie z niektórych usług serwerowych. Prawidłowo działają wyłącznie usługi inicjowane w obrębie sieci użytkownika.

Istnieją poziomy prędkości. Maksymalna prędkość to ta, którą wybierasz do zużycia w ciągu miesiąca. Natomiast prędkość ograniczona przysługuje Ci po wyczerpaniu miesięcznego limitu, przewidzianego dla danej taryfy,  przy czym jest ona wystarczająca do korzystania z większości usług internetowych, poczty elektronicznej, aplikacji muzycznych i wideo przy standardowej jakości transmisji.

Przywrócenie limitu danych następuje każdego miesiąca w dniu odpowiadającym wykupieniu usługi.

Niestety, na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości.  Rachunki powinny być opłacane w terminie.

Niestety, na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości.